Uzyskane referencje


„p. Bartłomiej przez cały proces powstawania naszego domu służył radą i doświadczeniem.”

Zobacz pełne referencje
Piotr Guzik
CIanowice
„Ekipa budowlana pracowała szybko i sprawnie, utrzymując porządek na terenie budowy. ”

Zobacz pełne referencje
Magdalena Bańda i Kamil Cichoński
Sułów k/Wieliczki
„Projekt wykonał osobiście szef Firmy, p. Bartłomiej Zub, konsultując go niezliczoną ilość razy z majstrem p. Krzysztofem i ze mną. Każdy stopień był rozmierzany wielokrotnie, szalowany indywidualnie, w wyniku czego powstały schody „idealne” i niezwykle wygodne.”

Zobacz pełne referencje
Magdalena Parlińska-Wojtan Schody
Kraków
„Powstał dom, jaki chciałam. Piękny i harmonijny. Jestem pewna, że przyszli Inwestorzy też będą mieli takie odczucia.”

Zobacz pełne referencje
Magdalena Parlińska-Wojtan
Kraków
„Firmę polecił mi znajomy. Powiedział: "może nie jest najtańszy, ale nie bedziesz żałował". Nie pomylił się. Firmie Pana Bartłomieja zleciłem budowę mojego domu jednorodzinnego. Stan surowy plus wykończenie - stan deweloperski. Współpracę z w/w Firmą oceniam...”

Zobacz pełne referencje
Jadwiga i Jacek Samolińscy
Korzkiew k/Krakowa
„Niniejszym mamy przyjemność zarekomendować zaintersowanym Firmę Budowlaną "GAMPSYSTEM - Bartłomiej Zub", która w okresie: marzec 2015 - październik 2016 zbudowała jako Generalny Wykonawca nasz dom, w systemie "pod klucz". Jednym z głównych kryteriów wyboru tego Wykonawcy była...”

Zobacz pełne referencje
Anna Wohadlo, Tomasz Brodecki
Modlnica k/Krakowa
„Firma Pana Bartłomieja zbudowała nasz dom jednorodzinny w standardzie pasywnym. Zlecone roboty zostały wykonane z wysoką starannością. Rygorystyczne założenia projektowe, którymi charakteryzuje się dom pasywny, zostały dotrzymane, co zostało potwierdzone pozytywnymi rezultatami badań termowizyjnych.”

Zobacz pełne referencje
Paweł Bugajski, Marta Tutko
Sułów k/Wieliczki
„Firma Budowlana "GAMPSYSTEM - Bartłomiej Zub" zrealizowała jako Generalny Wykonawca zadanie inwestycyjne pn.: Budowa kompleksu biurowo-usługowego wraz z drogami wewnętrznymi, parkingiem, placem manewrowym, odwodnieniem terenu..." Prace zlecone w ramach Generalnego Wykonawstwa w/w inwestycji zostały wykonane zgodnie z dokumentacją techniczną i sztuką budowlaną, ze szczególnym zwróceniem uwagi na jakość wykonania.”

Zobacz pełne referencje
Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski
Kraków, Dziekanowice
„Pragniemy zarekomendować firmę GAMPSYSTEM-Bartłomiej Zub, która wybudowała nasz piękny dom. Firma jest solidna, wiarygodna i w pełni przygotowana do wykonywania zadań budowlanych. Świetnie przygotowana i doświadczona kadra pracownicza oraz potencjał techniczny i organizacyjny, gwarantują wysoki poziom wykonywania usług. Powierzone prace zostały wykonane... ”

Zobacz pełne referencje
Tadeusz i Małgorzata Krawczyk
Modlnica k/Krakowa
„Firma GAMPSYSTEM - Bartłomiej Zub podjęła się dobudowy w naszym domu garażu oraz wiatrołapu. Zadanie nie było łatwe, ponieważ w miejscu dobudowy znajdowały się: odprowadzenia wody, kanalizacji, przewody elektryczne, poza tym dośc duża różnica poziomów i dostosowania do istniejącego garażu. Poza tym architekt miał dość odważną wizję, jak miałyby wyglądać dobudowane obiekty. Jednak nie trudność wykonania zadania mnie urzekła...”

Zobacz pełne referencje
Agata Garda
Michałowice k/Krakowa
„Firmę GAMPSYSTEM - Bartłomiej Zub poznałem dzięki rekomendacji znajomych. Po trudach zwiazanych z zakupem działki, uzyskaniem niezbędnych pozwoleń, chcieliśmy oddać sprawę budowy naszego domu w profesjonalne ręce. Tak też się stało...”

Zobacz pełne referencje
Michał Chyrchel
Modlnica k/Krakowa
„Firma GAMPSYSTEM - Bartłomiej Zub wybudowała dla naszej rodziny dom w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami i potrzebami. Na każdym etapie realizacji inwestycji właściciel firmy, Pan Bartłomiej Zub, a także zatrudnieni pracownicy dali się poznać jako osoby kompetentne, solidnie i profesjonalnie podchodzące do swoich zadań.”

Zobacz pełne referencje
Katarzyna i Jan Hoffmann
Modlnica k/Krakowa
„ W imieniu Zarządu Instytutu Języka Angielskiego Bell w Krakowie, filii The Bell Educational Trust w Cambridge, oświadczam, że firma GAMP SYSTEM wykazała się wysokiej klasy profesjonalizmem, solidnością i terminowością oraz nienaganną kulturą pracy podczas wykonywania robót budowlanych, remontowych i konserwatorskich w obiektach Instytutu Języka Angielskiego Bell w Krakowie. Dlatego z prawdziwą przyjemnością polecamy usługi budowlane i remontowe oferowane przez firmę GAMP SYSTEM zarówno instytucjom jak i osobom prywatnym.”

Zobacz pełne referencje
Wojciech Graniczewski, prezes zarządu BELL
Kraków
„ Firma GAMP SYSTEM – Bartłomiej Zub była wykonawcą pomieszczenia magazynowego na terenie naszej hali magazynowej. Zakres prac obejmował wykonanie: – część parterowa w technologii tradycyjnej (prace murowe, żelbet) – piętro i zadaszenie w technologii suchych tynków – schody stalowe na piętro – podstawowe prace instalacyjne i wykończeniowe Firmę GAMP-SYSTEM ? Bartłomiej Zub możemy polecić przyszłym kontrahentom jako wiarygodnego wykonawcę, który powierzony zakres robót zrealizował z należytą starannością oraz z zachowaniem zasad sztuki budowlanej.”

Zobacz pełne referencje
Krzysztof Michalik, prezes zarządu KRAKMAN
Kraków
„ Firma w sposob kompeteneny i z zaangażowaniem prowadziła kilkumiesięczne prace budowlane, wykazała się w trakcie realizacji profesjonalizmem, terminowością wsystkich robót, wysokim poziomem organizacji oraz staranną koordynacją branżową podwykonawcó w zakresie realizowanego kontraktu. W naszej ocenie, z pełnym przkonaniem możemy polecić fimę budowlaną GAMP SYSTEM – Bartłomiej Zub.”

Zobacz pełne referencje
Jacek Zmuda, prezes zarządu meblomex sp. z o.o.
Skawina
„ Firma Pana Bartłomieja realizowała inwestycję sprawnie, z dużą kulturą pracy i zgodnie z harmonogramem prac. Zarówno prace budowlane, jak i wykończeniowe zostały prowadzone bardzo dokładnie i rzetelnie. Realizacja autorskiego projektu budynku wymagała stałej współpracy nie tylko z Inwestorem, ale także z Architektami oraz Inspektorem Nadzoru. Ten obszar działań był przedmiotem szczególnej uwagi Pana Bartłomieja i w efekcie pozwoliło to na realizację harmonijnego domu.”

Zobacz pełne referencje
dr inż. Anna Rosinska, dr Jerzy Rosinski
Będkowice
„ Powierzony zakres prac został wykonany bez zastrzeżeń, sprawnie oraz zgodnie z przyjętym harmonogramem terminowo – finansowym. W trakcie realizacji prac nie mieliśmy żadnych krytycznych uwag, firma konsekwentnie realizowała wytyczne zawarte w projekcie, z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dbając o zasady sztuki budowlanej i właściwą organizację. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że na stałe mieszkamy poza granicami Polski, przez co nasze wizyty na budowie miały charakter sporadyczny. Poszukiwaliśmy zatem firmy, co do której mogliśmy mieć pełne zaufanie.”

Zobacz pełne referencje
Barbara Schiere, Jan Schiere
Kraków
„Firmę GAMP SYSTEM ? Bartłomiej Zub możemy zarekomendować z pełnym przekonaniem, prace wykonywane przez pracowników firmy realizowane są zawsze szybko, rzetelnie, ze szczególną starannością i dokładnością. Zarówno na etapie przygotowania kalkulacji i wyceny, jak i ich wykonywania. Dodatkowo Pan Bartłomiej Zub, który na naszych inwestycjach pełnił funkcję Kierownika Budowy, udzielał zawsze wielu cennych wskazówek i rad, często wykraczający poza zakres współpracy, co dawało dodatkowy komfort jego klientom.”

Zobacz pełne referencje
Ewa Kowalczyk Rafał Iwanicki Paweł Gurgul
Kraków
„ W czasie prowadzonych prac Szef Firmy Pan Bartłomiej Zub wraz ze swoją ekipą dali się poznać jako wysokiej klasy fachowcy, z zaangażowaniem i profesjonalnie wykonujący powierzone zadanie. Pan Bartłomiej Zub jako Kierownik Budowy był pomysłodawcą wielu interesujących rozwiązań przebudowy kamienicy, z których jestem bardzo zadowolony. Jego cenne uwagi świadczyły nie tylko o dobrej znajomości zagadnień budowlanych, ale również potwierdziły posiadanie wyczucia estetyki i wyobraźni przestrzennej.”

Zobacz pełne referencje
Adam Sokołowski
Kraków
„ Firm GAMP SYSTEM – Bartłomiej Zub była Generalnym Wykonawcą naszego domu jednorodzinnego w zakresie deweloperskim. Zlecone prace zostały wykonane solidnie i w terminie. Fimrę GAMP SYSTEM – Bartłomiej Zub możemy polecić jako solidnego i sprawnego wykonawcę, dysponującego wyszkoloną i fachową kadrą wykonawczą, która powierzone prace realizowała z należytą starannością oraz z zachowaniem zasad sztuki budowlanej. ”

Zobacz pełne referencje
Piotr Reichert
Grębynice
„ Potwierdzamy, że firma wykazała się profesjonalizmem, terminowaością wszystkich robót oraz wysokim poziomem organizacji w zakresie realizowanego kontraktu. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń, z pełnym przekonaniem możmy polecić firmę GAMP SYSTEM – Bartłomiej Zub jako solidnego partnera w realizacji dużych i skomplikowanych zadań wymagających szybkich terminów realizacji.”

Zobacz pełne referencje
Piotr Kowalski, prezes zarządu EURONOVA
Kraków
„ Firma P. Bartłomieja Zuba posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, co było gwarantem rzetelnej realizacji powierzonych prac. Szczególnie istotne było dla nas zaangażowanie Szefa Firmy oraz jego pracowników, ich przywiązywanie wagi do starannego wykończenia detali architektonicznych, co w efekcie zaowocowało wybudowaniem pięknego domu. Firmę GAMP SYSTEM ? Bartłomiej Zub mogę polecić innym Inwestorom jako wiarygodnego i solidnego Wykonawcę.”

Zobacz pełne referencje
Ewa Bębenek, Radosław Bębenek
Węgrzce Wielkie
„Mamy zaszczyt poinformować, iż Firma Budowlana GAMPSYSTEM - Bartłomiej Zub była Generalnym Wykonawcą naszego domu w zakresie "pod klucz". Wysoki poziom umiejętności, wykwalifikowani pracownicy, dobra organizacja oraz właściwy nadzór - pozwoliły zrealizować powierzony zkres prac w pełni profesjonalnie i z należytą starannością.”

Zobacz pełne referencje
Patrycja Haupt, Maciej Maciejowski
Rączna k/Krakowa
„Prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo, a ich jakość nie budzi żadnych zastrzeżeń. Jako zleceniodawca jestem w pełni zadowolony z jakości powierzonych robót, jak również ze sprawności i operatywności kadry technicznej. Całokształt współpracy zdecydował, że Firmę Budowlaną GAMP SYSTEM – Bartłomiej Zub uznać mogę za rzetelnego partnera, godnego polecenia innym kontrahentom”

Zobacz pełne referencje
Grzegorz Czarnecki
Swoszowice
„ Budowa prowadzona przebiegała sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Firma była rzetelna, w sposób odpowiedzialny realizowała powierzony zakres prac, co zaowocowało ...”

Zobacz pełne referencje
Beata Kwiatek, Krzysztof Kwiatek
Modlniczka/ k. Krakowa
„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Nasz dom powstał w szybkim tempie, poszczególne etapy realizowane były sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Prace budowlane, wykończeniowe oraz detale zawarte w projekcie zostały wykonane z należytą starannością. Szef Firmy Pan Bartłomiej Zub oraz jego pracownicy to bardzo dobrzy fachowcy, którzy rzetelnie wykonywali swoje obowiązki. Jako Inwestorzy mogliśmy liczyć na profesjonalizm oraz doświadczenie firmy, która jest na bieżąco z obowiązującymi technologiami.”

Zobacz pełne referencje
Natalia Iwan, Stanisław Iwan
Biskupice
„ Niniejszym zaświadczamy, że Firma Budowlana GAMP SYSTEM ? Bartłomiej Zub zbudowała ?pod klucz? nasz dom jednorodzinny w Krakowie. Wszystkie zlecone prace zostały wykonane fachowo, zgodnie z wymogami projektu oraz należytą ?kulturą budowlaną?. Pracowników tej Firmy cechuje wysoki profesjonalizm, znajomość technologii wykonywania prac budowlano-wykończeniowych. Podkreślić należy fachową współpracę Pana Bartłomieja Zuba jako Kierownika Budowy z inwestorem oraz z inspektorem nadzoru, jego kreatywność w rozwiązywaniu bieżących problemów pojawiających się w trakcie prowadzenia prac.”

Zobacz pełne referencje
Aleksandra Gołdyn, Grzegorz Gołdyn
Kraków
„ Firma GAMP SYSTEM ? Bartłomiej Zub wykonała dla nas wiele prac remontowych i adaptacyjnych oraz wybudowała nasz dom jednorodzinny w systemie ?pod klucz?. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z naszymi życzeniami, solidnie i rzetelnie. Terminy wykonywania prac podawane były realnie i zawsze ściśle przestrzegane. Każda ewentualna zmiana omawiana była z nami na bieżąco. Pan Bartłomiej Zub, pełniąc funkcję Kierownika Budowy proponował często ciekawe rozwiązania, wykazywał duże zaangażowanie i inicjatywę w rozwiązywaniu problematycznych zagadnień.”

Zobacz pełne referencje
Małgorzata Iwanicka Rafał Iwanicki
Michałowice
„Stwierdzam, że firma budowlana: GAMP SYSTEM – Bartłomiej Zub wybudowała mój dom jednorodzinny sprawnie, dotrzymując wszystkich zobowiązań oraz terminów. Firmę mogę polecić innym inwestorom jako wiarygodnego i solidnego Wykonawcę.”

Zobacz pełne referencje
Prof. Czesław Nizankowski
Wielka Wieś